Skup samochodów

GLOBCAR oferuje Państwu skup używanych samochodów osobowych wszystkich marek. Bierzemy pod uwagę samochody całe i uszkodzone, auta zadbane, serwisowane, jak również zupełnie wyeksploatowane.

Skupujemy na co dzień samochody od klientów ze Świdnika i okolic, ale chętnie nawiązujemy również współpracę z właścicielami pojazdów z całego regionu.

Firma GLOBCAR oferuje Państwu bardzo elastyczne warunki współpracy. Oznacza to, że jesteśmy zainteresowani zarówno samochodami osobowymi jak i dostawczymi, terenowymi oraz innymi rodzajami pojazdów. Można powiedzieć, że nie wprowadzamy żadnych ograniczeń co do skupowanych samochodów, dlatego nie ma dla nas znaczenia marka, czy model samochodu. Nie zwracamy uwagi na jego rocznik, zainteresowani jesteśmy nie tylko nowymi, ale także bardzo starymi i wiekowymi pojazdami. Skupujemy samochody w idealnym stanie jak i te posiadające liczne wady, czy uszkodzenia. Oferujemy skup za gotówkę lub przelewem bankowym od razu po dokonaniu transakcji. Wyceniamy każdy samochód w taki sposób, aby cena była adekwatna do stanu danego pojazdu, jak i atrakcyjna dla naszego Klienta.

Firma GLOBCAR troszczy się o to by współpraca zawsze była przyjemna, komfortowa i korzystna dla Klienta.

Zapraszamy do kontaktu! Wystarczy jeden telefon by skontaktować się z jednym z naszych pracowników, a tym samym umówić się na oględziny i wycenę samochodu, który ma zostać sprzedany. Chętnie kupujemy przeróżne samochody osobowe, terenowe oraz dostawcze.

 Gwarantujemy:

  • bezpośrednie podejście do każdego Klienta,
  • uczciwa wycena pojazdu,
  • niezwłoczną wypłatę gotówki,
  • fachowe doradztwo oraz niezbędną pomoc,
  • atrakcyjna cena dla naszego Klienta.

logotyp